Veneficius Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli U Veneficius!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moja Kancelarija :D

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dexter Nill
Profesor Napitaka
Dexter Nill


Muški Broj poruka : 11
Godina : 31
Da li vam se svidja forum? : Da
Znanje Magija :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Letenja :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Teorije :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Sta Posedujem: : Stapic Od Hrastovog Drveta na kome je urezano Nill sa zmajevim suzama
Ljubimac(ci): : Tigarska macka
Datum upisa : 27.01.2009

Moja Kancelarija :D Empty
PočaljiNaslov: Moja Kancelarija :D   Moja Kancelarija :D EmptyUto Jan 27, 2009 6:27 pm

Dobro dosli u moju kancelariju Very Happy

Ovde mozete da mi postavljate pitanja, predlazete nesto a moze i da pricamo Smile


Izgled moje kancelarije:

Kao sto vidite moja kancelarija nalazi se u kuli
i ima jedan izvrstan pogleda na more Smile ...
Nazad na vrh Ići dole
luka six
Profesor Zmajeva, Trolskog Jezika i Glava Kuce Aqueus
luka six


Muški Broj poruka : 217
Godina : 31
Da li vam se svidja forum? : da
Znanje Magija :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Letenja :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Teorije :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Ljubimac(ci): : Muski Kazahstanski FeniX,Zmaj Fargon
Stapic: : U privatnom zivotu koristim ruke,ali u skoli stapic od zmajevog srca-unikatni
Datum upisa : 28.01.2009

Moja Kancelarija :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Kancelarija :D   Moja Kancelarija :D EmptySre Jan 28, 2009 1:30 am

mene zanima sta da radim ovde.....kako da ucim magije...ako mozes reci mi sve...kao da sam debil... Laughing lol!
Nazad na vrh Ići dole
Alex Hill
Direktor I Osnivac Skole, Profesor Poznavanja Duhova i Glava Cruenlea
Alex Hill


Muški Broj poruka : 629
Godina : 31
Da li vam se svidja forum? : Naravno ;)
Znanje Magija :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Letenja :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Teorije :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Sta Posedujem: : Letecu Metlu, Tamno crvenu DIOMAHA Metlu za urezanim "Hiller" zlatnim slovima, Knjigu iz Poznavanja Duhova "Duhovi u nama"
Ljubimac(ci): : Muski Fenix - Maleficus,
Stapic: : Stapic Od Hrastovog Drveta, urezano Hill sa suzama fenixa
Datum upisa : 27.01.2009

Moja Kancelarija :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Kancelarija :D   Moja Kancelarija :D EmptySre Jan 28, 2009 4:56 pm

Hellou Kolega sta ima? xDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veneficius.tk
Dexter Nill
Profesor Napitaka
Dexter Nill


Muški Broj poruka : 11
Godina : 31
Da li vam se svidja forum? : Da
Znanje Magija :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Letenja :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Znanje Teorije :
Moja Kancelarija :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moja Kancelarija :D Right_bar_bleue

Sta Posedujem: : Stapic Od Hrastovog Drveta na kome je urezano Nill sa zmajevim suzama
Ljubimac(ci): : Tigarska macka
Datum upisa : 27.01.2009

Moja Kancelarija :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Kancelarija :D   Moja Kancelarija :D EmptySre Jan 28, 2009 10:27 pm

@kume bice ti sve objasnjeno na pocetku godine Very Happy

whatz uPpppppppP Very Happy

ewo brate nema nista kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja Kancelarija :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Kancelarija :D   Moja Kancelarija :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja Kancelarija :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veneficius Magic School :: Veneficius :: Obavestenja!-
Skoči na: